1135 Budapest, Szabolcs utca 33.

Tel.: (1) 8869-300, E-mail: ogyei@ogyei.gov.hu

1372 Postafiók 450.

ENGLISH

Mellékhatás bejelentő
Forgalmazói regisztráció

Gyógyszer-adatbázis
arrow left Vissza a találati listához

DOLORAMOL 1000 mg filmtabletta

Nyilvántartási szám OGYI-T-21787
Hatóanyag paracetamol
ATC-kód N02BE01
Forgalomba hozatali eng. jogosultja Actavis Group PTC ehf.
Jogalap Generikus
Státusz TT
Készítmény engedélyezésének dátuma 2011.07.21
Készítmény törlésének dátuma 2021.12.17
Kábítószer / pszichotróp anyagokat tartalmaz nem
DOLORAMOL 1000 mg filmtabletta - laktóz, búzakeményítő, benzoát tartalom
Megnevezés
Tartalom
Mennyiség
Laktóz
Nincs
Búzakeményítő
Nincs
Benzoát
Nincs
DOLORAMOL 1000 mg filmtabletta - helyettesíthetőség
Megnevezés
Nyilvántartási szám
PANADOL 1 g filmtabletta
OGYI-T-01711 részletek
PARACETAMOL FARMALIDER 1000 mg tabletta
OGYI-T-23271 részletek
DOLORAMOL 1000 mg filmtabletta - kiszerelések
Megnevezés
Csomagolás részletezése
Nyilvántartási szám
Kiadhatóság
Biztonsági elemek
tooltip Bővebb információ: Biztonsági elemek
10 X - buborékcsomagolásban
OGYI-T-21787 / 13
VN
TT
nem
12 X - buborékcsomagolásban
OGYI-T-21787 / 14
VN
TT
nem
16 X - buborékcsomagolásban
OGYI-T-21787 / 15
VN
TT
nem
20 X - buborékcsomagolásban
OGYI-T-21787 / 16
VN
TT
nem
24 X - buborékcsomagolásban
OGYI-T-21787 / 17
VN
TT
nem
30 X - buborékcsomagolásban
OGYI-T-21787 / 18
VN
TT
nem
8 X - buborékcsomagolásban
OGYI-T-21787 / 20
VN
TT
nem
200 X - műanyag tartályban
OGYI-T-21787 / 21
VN
TT
nem
DOLORAMOL 1000 mg filmtabletta - alaki hiba engedély tooltip Bővebb információ: Alaki hiba
Kiszerelés
Iktatószám
Gyártási szám
Határozat
dátuma
Megjegyzés
(feltétel)
30 X - buborékcsomagolásban
OGYÉI/50391/2018
378918
2018.09.28
A Készítmény dobozába elhelyezésre kerül az alábbi szövegű figyelmeztető cédula: Figyelem! A készítményhez mellékelt 2016, decemberi betegtájékoztató a jelenleg hatályos 2017. októberi betegtájékoztatóban foglaltaktól az alábbi szöveggel egészül ki: 2.pont. Figyelmeztetések és óvintézkedések rész : ha súlyos fertőzése van, például vérmérgezés, mivel ez növelheti az ún. metabolikus acidózis kockázatát. Az metabolikus acidózis jelei: mély, gyors, erőltetett légzés; hányinger, hányás; étvágytalanság. Ha ilyen tünetek kombinációját tapasztalja, azonnal forduljon kezelőorvoshoz. A régi és új betegtájékoztató fenti eltérése nem befolyásolja a készítmény minőségét és hatásosságát. OGYÉI eng. száma: OGYÉI/50391/2018 A Készítmény dobozára ragasztással (a meglévő szöveg elfedése nélkül) elhelyezésre kerül az alábbi szöveg: Paracetamolt tartalmaz. Más paracetamol-tartalmú készítményekkel egyidejűleg nem szedhető. Túl sok paracetamol alkalmazása súlyosan károsíthatja a májat. OGYÉI eng. száma: OGYÉI/50391/2018